18
Mar

Jaunums – Rullo logu markīzes Markisolette

Jauns produkts – Rullo logu markīzes, kas ir markīzes un rullo apvienojums. Tās apēno logu no ārpuses, tādejādi aizkavē karsto saules staru iekļūšanu telpā, un vienlaikus kalpo kā dizaina elements mājokļa fasādei. Iespējami vairāki stiprinājumu veidi, kas ļauj katram klientam piemērot ērtāko sistēmu. Auduma leņķi un augstumu iespējams regulēt, lai maskimāli noēnotu telpu.

Markīžu materiāls ir izgatavots no kvalitatīva akrila šķiedru materiāla. Materiāli ir impregnēti ar aizsargvielām “TEFLON”  vai “SCOTCHGARD”. Tas piešķir audumam lielisku aizsardzību un pastiprina noturību pret ūdeni un netīrumiem. Audums ir ātri žūstošs un gaisa caurlaidīgs. Abas auduma puses ir vienādas pēc sava izskata un īpašībām. Var izmantot gumijas audumu, kas ir pilnībā noturīgs pret mitrumu;

Markīzes konstrukcijas daļas izgatavotas no ekstrudēta alumīnija, krāsotas ar pulverkrāsošanas metodi. Iespējami vairāki standarta RAL toņi: RAL9010 (balta), RAL1015 (bēša), RAL9006 (pelēka), RAL8014 (brūna) un īpaši patentēts tonis  – antracīts.Ir iespēja pasūtīt konstrukciju īpašā RAL tonī.

Rullo logu markīzes iespējams vadīt mehāniski – ar rokas vadību (rokturi). Kā arī tiek piedāvāta elektrovadība, iesakām lietot elektrisko dzinēju ar vēja un saules automātiku (pie tiešiem saules stariem, audums automātiski izbīdās, pie liela vēja – sarullējas).  Atkarībā no motora ražotāja iespējamas dažādas papildus funkcijas.