THOMSON Solutions logo

Jumta žalūzijas

Jumta vai mansarda logu žalūzijas

Jumta žalūzijas ir populārs risinājums, lai regulētu gaismu un temperatūru mansarda telpās. Tās ir pieejamas dažādos dizainos un veidos, lai atbilstu individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Mansarda logu žalūzijas ir speciāli izstrādātas, lai piestiprinātu pie mansarda logiem. Tās tiek veidotas pēc individuālajiem loga izmēriem, nodrošinot precīzu un perfektu pielietojumu. Šīs žalūzijas palīdz ne tikai regulēt gaismas iekļūšanu telpai, bet arī pasargā no paaugstināta siltuma vai aukstuma.

Plisē jumta žalūzijas ir pats populārākais variants jumta apdares risinājumiem. Plisē dizains nodrošina gan estētisku izskatu, gan praktisku funkcionalitāti. Tās ir viegli regulējamas, ļaujot kontrolēt gaismas daudzumu un privātumu. Plisē žalūzijas ir pieejamas plašā krāsu un auduma klāstā, ko var pielāgot telpas interjeram.

Lai izvēlētos piemērotas jumta žalūzijas, ir svarīgi ņemt vērā telpas dizainu, vajadzības un individuālos priekšmetus. Jumta žalūzijas var būt ne tikai praktisks risinājums mansardam, bet arī estētisks elements interjeram.

 

TEHNISKIE DATI

  • Žalūzijas jumta logiem tiek stiprinātas pie jumta loga rāmja ar sānu vadotņu konstrukciju, kas notur žalūziju un audumu pie loga slīpumā, kā arī ļauj logu viegli atvērt un aizvērt. 
  • Pieejama plaša audumu kolekcija, katrs auduma tips ir 6 līdz 12 nokrāsās. Katru gadu audumi tiek papildināti ar sezonas aktualitātēm. Audumu kolekcijā ir vienkrāsaini, vienkrāsaini ar ornamentiem, zīmējumiem, un specializētie audumi – atstarojošie, aptumšojošie.

VADĪBA

  • Jumta žalūzijas ir ērti vadamas ar rokturi vai motorizēti, padarot to lietošanu ātru un vieglu.

w

MĒRĪŠANA UN PASŪTĪŠANA

  • 1) Nepieciešamos mērījumus veic kompetenti THOMSON Solutions darbinieki
    2) Sekojot THOMSON Solutions norādēm, mērīšanu veic pašu spēkiem
    3) Pasūtīšana notiek THOMSON Solutions birojā vai klienta montāžas veicamajā adresē

APMAKSA

Cena tiek aprēķināta pēc žalūzijas platuma un augstuma, kā arī izvēlētā materiāla/auduma veida.

* Avansa maksājums
* Pēcapmaksa ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā

CALL ME
+
Call me!