THOMSON Solutions logo

markīzes

Terases un balkonu markīzes

Markīzes ir lieliski piemērotas ne tikai kafejnīcām vai restorāniem, bet arī privātmāju terasēm un balkonu nosegšanai.

Markīzes galvenā funkcija ir apēnot telpu no ārpuses, tādejādi aizkavējot karsto saules staru iekļūšanu telpā, un vienlaikus kalpo kā aizsargs pret nokrišņiem.  Kā neaizstājams dizaina elements, markīzes papildinās jūsu mājokļa fasādi ar eleganci un stilu. Ļaujiet terases un balkonu markīzēm rūpēties par jūsu komfortu un ērtumu visos gadalaikos!

Pieejams liels klāsts dažādu kasešveida un standarta markīžu sistēmu, kas dod iespēju nodrošināt dažāda lieluma markīžu izmērus (7 m platumā un līdz 5 m izbīdāma daļa).

TEHNISKIE DATI

  • Markīžu materiāls ir izgatavots no kvalitatīva akrila šķiedru materiāla. Materiāli ir impregnēti ar aizsargvielām “TEFLON”  vai “SCOTCHGARD”.
  • Tas piešķir audumam lielisku aizsardzību un pastiprina noturību pret ūdeni un netīrumiem. Audums ir ātri žūstošs un gaisa caurlaidīgs. Abas auduma puses ir vienādas pēc sava izskata un īpašībām. Var izmantot gumijas audumu, kas pilnībā ir noturīgs pret mitrumu.
  • Markīzes konstrukcijas daļas izgatavotas no ekstrudēta alumīnija, krāsotas ar pulverkrāsošanas metodi. Iespējami vairāki standarta RAL toņi: RAL9010 (balta), RAL1015 (bēša), RAL9006 (pelēka), RAL8014 (brūna) un īpaši patentēts tonis  – antracīts.Ir iespēja pasūtīt konstrukciju īpašā RAL tonī.
  • Iespējami vairāki stiprinājumu veidi, kas ļauj katram klientam piemērot ērtāko sistēmu. Auduma leņķi iespējams regulēt, lai maskimāli noēnotu telpu. Markīzes iespējams montēt gan pie sienas, gan pie griestiem (pārkares).

VADĪBA

  • Markīzes iespējams vadīt mehāniski – ar rokas vadību (rokturi). Kā arī tiek piedāvāta elektrovadība, iesakām lietot elektrisko dzinēju ar vēja un saules automātiku (pie tiešiem saules stariem, audums automātiski izbīdās, pie liela vēja – sarullējas ). 
  • Atkarībā no motora ražotāja iespējamas dažādas papildus funkcijas.
w

MĒRĪŠANA UN PASŪTĪŠANA

1) Nepieciešamos mērījumus veic kompetenti THOMSON Solutions darbinieki
2) Sekojot THOMSON Solutions norādēm, mērīšanu veic pašu spēkiem
3) Pasūtīšana notiek THOMSON Solutions birojā vai klienta montāžas veicamajā adresē

APMAKSA

Cena tiek aprēķināta pēc produkta platuma un augstuma, kā arī izvēlētā materiāla/auduma veida.

* Avansa maksājums
* Pēcapmaksa ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā

CALL ME
+
Call me!