THOMSON Solutions SIA

Uzņēmums dibināts 2010.gadā ar mērķi radīt plašāku žalūziju piedāvājumu Latvijas tirgū. Veiksmīgi strādājot, uzņēmums iemantojis savu klientu, uzticību un lojalitāti. Panākumi gūti piedāvājot mūsdienīgus produktus gan biroja telpām, gan skolām un bērnudārziem, gan industriālām telpām. Profesionāla komanda un kvalitatīvs produkts ļāvis kļūt par vienu no šībrīža tirgus līderiem.

Serviss un garantija

Mūsu pamatuzdevums ir radīt Jūsu telpām atbilstošāko risinājumu. Nodrošinām pilnu servisu- mērīšanu, ražošanu un uzstādīšanu – mūsu profesionālā komanda nomērīs un saskaņos žalūziju toņus Jūsu mājā vai birojā, Jums piemērotā laikā! Audumu klāsts un žalūzijas ir apskatāms uz vietas pie mums salonā vai tiekoties ar mūsu speciālistu. Produktu garantija 2 gadi. Garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

Produkts

Lai nodrošinātu augtāko kvalitāti, uzņēmums sadarbojas tikai ar labākajiem nozares ražotājiem. Materiāli tiek importēti no Spānijas, Vācijas, Holandes un Polijas. Mūsdienīgs dizains un plašs produktu spektrs ir mūsu panākumu atslēga. Piegādātāju ilggadējā pieredze ražošanā nodrošina  būtiskākās žalūziju funkcionālās un estētiskās īpašības, ražotāji patstāvīgi pilnveidojuši tās, lai mūsu klienti vienmēr būtu apmierināti.

Zvaniet. Rakstiet. Nāciet ciemos!

Zvaniet 67552311; Mob. 26663336; 27064066

Rakstiet e-pastu: info@thomsonsolutions.lv

Apciemojiet mūsu salonu Rīgā, Cēsu ielā 31 k.3 (“Barons Kvartāls”). Pirmo stundu BEZMAKSAS autostāvvieta.

Klientu atsauksmes

CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt