Pretinsektu tīkli

Piedāvājam stacionārus pretinsektu tīklus rāmī, kurus var uzstādīt divos veidos – rāmi pieliek no ārpuses, fiksē ar āķīšiem no iekšpuses, bet otrs rāmis tiek fiksēts ar magnētu palīdzību. Piedāvājam arī ruļļveida pretinsektu tīklu logiem, kā arī balkona un terases durvīm ērtai izmantošanai. Tie dod iespēju siltās vasaras dienās turēt durvis vaļā, bet tīkls aizsargā no insektu (odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem) nokļūšanas telpā. Tīklu atverot, tas sarullējas kasetē. Piedāvājam arī pretinsektu tīkla durvis, kuras var izmanto balkoniem un terasēm. Durvis ir ērti izmantot, ja nepieciešams stigāt no terases uz telpu. Tas arī dod iespēju dienas laikā turēt terases un balkona durvis atvērtas, bet tīkls aizsargā no insektu (odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem) nokļūšanas telpā.

Ruļļveida pretinsektu tīklu kasete un pretinsektu durvju rāmis tiek krāsotas ar speciālu krāsu, kas ir izturīga pret koroziju. Iespējamās krāsas balta un tumši brūna. Stacionāros pretinsektu tīklus rāmji ir pieejamie toņi ir balts, tumši brūns un koka imitācija.

Tiek nomērīta loga rāmja iekšpuse – platums un augstums (mērījumi ir jāveic atverot loga vērtni). Ja viena no rāmjaa malām ir lielāka par 1,20m, tad perpendikulāri garākajai malai šķērsām tiek uzstādīts papildus stiprinājums. Cena tiek aprēķināta pēc kopējās kvadratūras (minimālā apmaksas summa ir 0,70m2). Cenas rāmja tipa tīkliem sākot ar 30.70 Eur/m2. „Piemērs” Ja Jums nepieciešama balts vai brūns tīkla rāmis, platumā 0,60m un augstuma 1,20m tad cena būs 22.10Eur (ar PVN 21%).

Узнать цену решения

Жалюзи*:

Приложение:

 
 
© 2016 - Thomson Solutions | All rights reserved. | Cēsu iela 31 k.3, Rīga, LV-1012, mob., 26663336
Заказать звонок
+
Жду звонка!
Zvanīt