Aizsargslēģi – aizsargžalūzijas

Slēģus izmanto logu, durvju, garāžu vārtu vai veikala skatlogu aizsardzībai. Režģveida aizsargslēģi neaizklāj preču letes, stendus, dod iespēju redzēt reklamējamās preces, kad veikals ir slēgts. 100% nosedzošo aizsargslēģu izmantošana nodrošina aizsardzību pret telpas atdzišanu ziemā un uzsilšanu vasarā. Kā arī aizsargā pret ielaušanos, nokrišņiem, troksni un svešiem skatieniem.

Aizsargslēģu vadības varianti: rokas vadība ar auklu, mehāniskā ar rokturi vai vadība ar atsperes mehānismu. Piedāvājam arī vadība ar elektromotoru, kuru darbina ar slēdzi vai atslēgu, ir arī iespējama tālvadība ar pulti vai telefonu. Papildus arī tiek piedāvātas dažādas papildus drošības sistēmas, atslēga, aizbīdņi un bloķēšanas sistēma Click Stop. Aizsargslēģus var montēt loga ailē, virs ailes vai iebūvēt mājas konstrukcijā.

Aizsargžalūziju pamatā izmanto alumīnija profilu ar poliuretāna pildvielu. Speciāla pildviela ne tikai piešķir konstrukcijai izturību, bet arī samazina telpas siltuma zudumu līdz 40%, kas ir ļoti aktuāli ziemas sezonā. Ir šādu izmēru alumīnija profili 41 mm, 55 mm, 77 mm. Profila platumu izvēlas atkarībā no nosedzamā laukuma.  Atkarībā no nosedzamā augstuma tiek piemēroti dažādi augšējās kārbas izmēri. Piedāvājam dažādu krāsu aizsargslēģus, kas tiek krāsoti ar speciālu krāsojumu, izturīgu pret koroziju un ir ilgmūžīgi. Standarta piedāvājuma ietilpst balta, brūna, pelēka un bēša krāsa.

Cena tiek aprēķināta pēc aizsargžalūziju kopējās kvadratūras. Papildus cenai tiek rēķināta vadība un drošības sistēma.

Mērīšana metode aizsargžalūzijām – jānomēra loga ailes platums, atkarībā, kur tiek stiprināta žalūzija. Montēšanas veids jānorāda, veicot cenu pieprasījumu.

slegis

Cena tiek aprēķināta pēc aizsarg žalūziju kopējās kvadratūras. Papildus cenai tiek rēķināta izvēlētā vadība un drošības sistēma.

Mērīšana metode aizsargžalūzijām – jānomēra loga ailes platums, atkarībā, kur tiek stiprināta žalūzija. Montēšanas veids jānorāda, veicot cenu pieprasījumu.

slegis

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt