Alumīnija horizontālās

Horizontālās žalūzijas ir piemērotas logiem, stiklotām durvīm, stiklotām sienām. Horizontālās žalūzijas tiek izgatavotas no 16, 25 un 50 mm platām alumīnija joslām, rūpnieciski krāsotās alumīnija joslas pieejamas dažādos toņos. Stiprinās pie sienas, ailē vai pie loga rāmja. Ar horizontālo žalūziju palīdzību var regulēt telpas dabīgo apgaismojumu, novirzot gaismas plūsmu uz griestiem vai grīdu. Horizontālas žalūzijas plastikāta logiem tiek izgatavotas no 16 mm un 25 mm alumīnija joslām, kas pieejamas dažādos toņos un tās tiek uzstādītas pie loga rāmja, šajā variantā žalūzijas apakšējais profils tiek fiksēts ar speciāliem fiksatoriem, ar speciālu stīgu palīdzību tās paliek piekļautas stiklam jebkādā loga stāvoklī un žalūzija paliek nekustīga, atverot logus.

Horizontālām žalūzijām griežot plastikāta rokturīti, var palielināt vai samazināt gaismas plūsmu caur josliņu starpām. Alumīnija josliņas ir vērstas vai nu uz augšu vai uz leju. Velkot aiz aukliņas, žalūzijas var pacelt un nofiksēt jebkurā augstumā, Pavelkot aukliņu uz sāniem un atbrīvojot to žalūzijas var nolaist.

Horizontālas žalūzijas plastikāta logiem ir ar divu veidu vadību. Viens no tiem ir precīzi tāds pats, kā standarta horizontālām žalūzijām, bet otrā vadības veidā žalūzijas tiek vadītas tikai ar ķēdīti, ar kuras palīdzību žalūzijas paceļ un nolaiž, pagriež joslas leņķi. 

Horizontālajām alumīnija žalūzijām visas galvenās detaļas ir no alumīnija. Bet vadības mehānismi un uzgaļi ražoti no atbilstošas krāsas kvalitatīvas plastmasas. 

Cena tiek aprēķināta pēc žalūziju kopējās kvadratūras. 

Mērīšana horizontālām alumīnija– jānomēra loga rāmja platums vai ailes platums atkarībā, kur tiek stiprināta žalūzija. Mērīšana horizontālām žalūzijām plastikāta logiem – jānomēra žalūzijas platums un augstums no stikla melnās gumijas līdz pretējai gumijai. Tā tiek mērīts žalūziju platums un augstums. Ieteicamais žalūziju maksimālais platums 1,80 m un augstums 2 m.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt