Ārējās horizontālās

Ārējās horizontālās žalūzijas uzstāda uz loga fasādēm, lai aizturētu saules gaismas iekļūšanu telpās un pasargātu telpu no uzsilšanas. Žalūzijas tiek, uzstādītas ārpus telpas, lai panāktu maksimālu efekts, lai telpa neuzsilst. Āra horizontālās žalūzijas piešķir ēkas fasādei interesantu un modernu izskatu.

Āra žalūzijas princips ir ļoti līdzīgs kā klasiskām horizontālām žalūzijām. Tām ir regulējams lameles slīpums, kas regulē gaismas ieplūšanu telpā. Kā arī ir pilnībā iespējams pacelt žalūzijas uz augšu, kas atbrīvo logu.

Āra horizontālās žalūzijas sastāv no ekstrudēta alumīnija lamelēm platumos – 50 mm, 80 mm vai 90 mm. Kā arī ir vairāku veidu vadotnēm – alumīnija vadotnes vai metāla stieples. Žalūzijām pieejami gan standarta RAL toņi, gan iespējams pasūtīt žalūzijas pēc nepieciešamā RAL toņa.

ara_horizonti

Vadības varianti: vadība ar elektromotoru, kuru darbina ar slēdzi vai tālvadības pulti. Kā arī to var aprīkot ar papildus sensoriem – vēja sensoru un saules sensoru, kas automātiski regulē žalūziju atvēršanu un aizvēršanu.   Mazāka izmēra žalūziju iespējams vadīt ar rokas vadību – reduktoru (rokturi).

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt