Dubultrullo

Dubultrullo – jauna dizaina žalūzijas, kas šobrīd ir ļoti populāras, pazīstamas arī kā „Diena-Nakts” rullo žalūzijas. Tas ir dubults materiāls, izgatavots no horizontāli strīpainām auduma joslām. Rullo audumu risinājums atgādina populārās koka horizontālās žalūzijas. Nedaudz pavelkot ķēdīti, tumšās joslas nostājas viena aiz otras, līdz ar to ļaujot pa caurspīdīgām joslām ieplūst saules gaismai. Tas ļauj sakārtot šīs svītras gan pilnībā telpu aptumšojošā, gan caurspīdīgā, gan arī nedaudz atvērtā pozīcijā tādējādi radot telpā dažādas funkcionalitātes un pielāgojoties attiecīgajai interjera noskaņai. Joslas ir pieejamas dažādos toņos arī ar dažādiem joslu platumiem. Iespējamas dažādas rullo variācijas – parastais rullo vai kasešu; attiecīgi stiprināms uz loga rāmja, ailē, virs ārpus ailes vai pie griestiem.

Žalūzijas vada ar ķēdītes palīdzību, pavelkot aiz ķēdītes var nolaist vai pacelt žalūzijas pilnībā un fiksēt tās nepieciešamā augstumā. Tāpat ar ķēdītes palīdzību tiek noregulēts attālums starp auduma joslām. Žalūzijām ir arī iespēja pievienot elektromotoru, kuru iespējams vadīt ar pulti vai ar slēdzi, ka arī iespēja vairākas žalūzijas regulēt vienlaicīgi.

Audumu izvēlē ir vairāki audumi ar dažādām tekstūrām un toņiem. Rullo žalūzijām var pielāgot izmērus, vadības puses, audumu, kronšteinus. Kronšteinu iespējamie toņi: balts, smilšu tonis, pelēks un metāla kronšteini.

Mērīšanas metode atkarīga no žalūziju stiprināšanas vietas. Ja žalūzija tik montēta loga ailē tad nepieciešams nomērīt ailes šaurāko vietu un ailes augstumu, pie šiem izmēriem jānorāda, ka mērīti ailes izmēri. Ja žalūzija tiek montēta virs ailes, pie sienas vai griestiem tad nepieciešams norādīt auduma platumu un augstumu, kronšteini uz abām pusēm aizņem 4 cm vietas. Ja nepieciešamas žalūzijas uz loga rāmja – kasetes, tad mērišanu skatīt sadaļā: rullo žalūzijas plastikāta logiem

Cena tiek aprēķināta pēc rullo žalūziju kvadratūras, audumu izvēles un mehānisma izvēles.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt