Kasešu rullo

Rullo kasešu žalūzijas šobrīd ir viens no modernākajiem logu dekorēšanas elementiem. Ar rullo žalūziju palīdzību pēc vajadzības var regulēt telpas apgaismojumu. Rullo žalūzijas, kas piemērotas plastikāta logiem ir aprīkotas ar sānu vadotnēm, pateicoties tām audums tiek fiksēts un paliek nekustīgs atverot vai aizverot logu. Pieejama plaša audumu kolekcija, katrs auduma tips ir 6 līdz 12 nokrāsās. Katru gadu audumi tiek papildināti ar sezonas aktualitātēm. Audumu kolekcijā ir vienkrāsaini, vienkrāsaini ar ornamentiem, zīmējumiem, un specializētie audumi – atstarojošie, aptumšojošie.

Standarta rullo kasešu žalūzijas vada ar ķēdītes palīdzību, pavelkot aiz ķēdītes var nolaist vai pacelt žalūzijas. Apakšējo profilu var nofiksēt jebkurā stāvoklī nenofiksējot ķēdīti turētāja tādā veidā atvieglojot žalūziju lietošanu.

Otrais variants kasešu rullo žalūziju vadība ir atsperes mehānisms, tas darbojās no apakšas uz augšu, tas tiek pacelts un nolaists ar rokturi, kas piestiprināts pie līstes, kuru var nofiksēt sev vēlamā augstumā. Šo žalūziju veidu izvēlās pirmā stāva iedzīvotāji vai arī vannas istabās.

Trešajā variantā iespējams abus variantus apvienot uz viena loga, augšējā kasete tiek vadīta ar ķēdītes palīdzību, bet apakšēja ar atsperes mehānismu. Šajā variantā ir iespējams izvēlēties katrai žalūzijai sev vēlamo audumu. Piemēram, vienu – ar daļēji caurspīdīgu audumu, otru – gaismu necaurlaidīgu.

Kasešu tipa sistēmas visas galvenās detaļas ir no alumīnija: krāsoti vai pārklāti ar koku imitējošu plēvi, kuru var pieskaņot pie saviem logiem. Vadības mehānismi un uzgaļi ražoti no atbilstošas krāsas kvalitatīvas plastmasas. Rullo žalūzijas alumīnija kaseti pie loga stiprina ar skrūvītēm, bet alumīnija vadotnes tiek pielīmētas ar abpusējo līmlenti.

 Jānomēra sekojoši izmēri:

  • Viens izmērs: Jānomēra no stikla līstes ārējās malas līdz pretējai līstes ārējai malai, ietverot stikla līstes izmērus.Vairākās vietās (loga augšpusē, vidū, apakšā). No nomērītajiem izmēriem izvēlas mazāko. Tā tiek nomērīts rullo žalūzijas platums.
  • Otrs izmērs platumam jānomēra tīrais stikla platums
  • Augstums: Jānomēra no stikla līstes ārējās malas līdz pretējai līstes ārējai malai, ietverot stikla līstes izmērus.

kasesu-rullo-1Cena tiek aprēķināta pēc rullo žalūziju platuma un papildus vadotņu komplekts.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt