Koka horizontālās

Viens no klasiskākajiem žalūziju veidiem ir koka horizontālas žalūzijas, tās tiek izgatavotas no 25mm un 50mm koka joslām kas pieejami dažādos toņos un tās tiek uzstādītas pie sienas, ailē vai pie loga rāmja. Ar horizontālo žalūziju palīdzību var regulēt telpas dabīgo apgaismojumu, novirzot gaismas plūsmu uz griestiem un grīdu.

Horizontālās koka žalūzijas vadība atkarīga no joslas platuma. Standarta vadība tiek piemērota 25 mm joslām (joslas gaismas plūsmas regulēšana ar kociņu, pacelšana nolaišana ar striķi).

Bet 50 mm joslām vadība ir ar divu aukliņu palīdzību. Viena aukliņa regulē žalūziju pacelšanu un nofiksēšanu nepieciešamajā augstumā. Otras aukliņas regulēšana palielina vai samazina gaismas plūsmu caur josliņu starpā, josliņas ir vērstas vai nu uz augšu vai uz leju.

Kā arī piedāvājam elektromotora vadību, vadība iespējama ar pulti vai slēdzi. Vienai pults vadībai ir iespēja pievienot vairākas žalūzijas vienlaicīgi.

Koka horizontālo žalūzijas tipam, visas lameles un dekoratīvas karnīzes ir no koka. Vadības mehānismi ražoti no atbilstošas krāsas kvalitatīva alumīnija. Koka horizontālās žalūzijas iespējamas ar 25mm koka lamelēm kā arī 50 mm lamelēm.

Cena tiek aprēķināta pēc žalūziju kopējās kvadratūras. 

Mērīšana horizontālām žalūzijām – jānomēra loga rāmja platums vai ailes platums atkarībā, kur tiek stiprināta žalūzija. Ieteicamais žalūziju maksimālais platums 2,40 m un augstums 2,60 m.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt