Paneļu

Mērīšana atkarīga no žalūziju stiprināšanas vietas. Ja žalūzija tik montēta loga ailē tad nepieciešams nomērīt ailes šaurāko vietu un ailes augstumu, pie šiem izmēriem jānorāda, ka mērīti ailes izmēri. Ja žalūzija tiek montēta virs ailes, pie sienas vai griestiem tad nepieciešams norādīt auduma platumu un augstumu, tātad norādāms vēlamais paneļu sistēmas platums un augstums.

Cena tiek aprēķināta pēc paneļu sistēmas kopējās kvadratūras un papildus tiek rēķināts augšējais profils. 

Ļoti līdzīga sistēma vertikālajam žalūzijām, bet galvenā atšķirība, ka paneļa platums var sasniegt pat 1 metru. To veiksmīgi var izmantot lielu logu noformēšanai vai vizuāli un funkcionāli sadalīt telpu. Paneļu audumu klāsts ir identisks rullo audumu katalogam, kur ir vienkrāsaini, ar ornamentiem, zīmējumiem, gan specializētie audumi – atstarojošie, aptumšojošie. Tos var kombinēt, piemēram, gar malām likt tumšākas krāsas audumu, bet vidū gaišu vai un vairāk caurredzamu.

Paneļu sistēma tiek vadīta ar aukliņas palīdzību. Ar to var bīdīt paneļus nepieciešamajā atvērumā. Velkot aiz aukliņas paneļi tiek savilkti uz vienu vai otru pusi.

Augšējais profils ir pārklāts ar speciālu baltu krāsojumu, kas ir izturīgs pret koroziju un ir ilgmūžīgs. Paneļu sistēmā viens profils ir paredzēts stiprināt līdz pieciem paneļiem. Paneļu audums tiek stiprināts ar abpusēju audumu līmlenti,kas ļauj mainīt audumu toņu izkārtojumu, pēc noskaņojuma un nepieciešamības. Paneļu apakša nav savienota.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt