Pergola

Pergola (lapenes) sistēma ir efektīva, estētiski pievilcīga un tas ir salīdzinoši ērts risinājums, izmantojot papildus vietu restorānā vai bārā priekšā.  Kā arī tiek veiksmīgi izmantotas kā terases konstrukcija. Pergola sistēma tiek izmantota pie lieliem terases izmēriem, tāpēc katras pergolas izmēri ir tiek saskaņoti ar katru klientu individuāli. Konstrukcijas var tik montētas gan ar balstiem pie terases grīdas, gan ar konstrukcijas leņķiem pie sienas. Nepieciešamības gadījumā šādu sistēmu ir iespējams viegli demontēt, ziemas sezonā.

Konstrukcijas daļas ir izgatavotas no ekstrudēta alumīnija, krāsotas ar pulverkrāsošanas metodi. Stiprinājumu elementiem tiek izmantoti tērauda materiāls.

Jumtam tiek izmantots markīžu materiāls, kas ir izgatavots no kvalitatīva akrila šķiedru materiāla. Materiāli ir impregnēti ar aizsargvielām “TEFLON” vai “SCOTCHGARD”. Tas piešķir audumam lielisku aizsardzību un pastiprina noturību pret ūdeni un netīrumiem. Audums ir ātri žūstošs un gaisa caurlaidīgs. Abas auduma puses ir vienādas pēc sava izskata un īpašībām. Var izmantot gumijas audumu, kas pilnībā ir noturīgs pret mitrumu;

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt