Plisē

Plisē žalūzijas jebkuram interjeram piešķir īpašu, neatkārtojamu šarmu. Šīs žalūzijas radītas drosmīgiem ļaudīm, kuri seko modei un meklē nestandarta mājas un biroja dizaina risinājumu. No praktiskā viedokļa kompakts, viegls un ērti lietojams. To vieglais svars un apbrīnojamā daudzveidība ļauj aizsegt dažādas stiklu formas un leņķus. Piedāvājumā plaša audumu izvēlē ar dažādu gaismas caurlaidību, saules atstarojošiem un dekoratīvie audumiem.

 

Regulēšana var tikt veikta ne tikai no apakšas uz augšu, bet arī otrādi. Uz viena loga var izvietot gan vienu, gan divas žalūzijas. Žalūzijas audumu var nolaist vai pacelt ar rokturīti, aukliņu un ķēdīti. Žalūzijas audumu var apstādināt izvēlētajā augstumā.
Plisēto žalūziju audumu ir viegli kopt, lielāko daļu audumu var mazgāt 30° siltā ūdenī ar maigu mazgāšanas līdzekli. Žalūzijas profila krāsu var pielāgot izvēlētajam audumam vai loga profilam. Visas profila detaļas izgatavotas no alumīnija.

Mērīšana atkarīga no žalūziju stiprināšanas vietas. Tās var stiprināt gan pie loga rāmja, gan stikla, gan ailē vai virs ailes. Mērijums jāveic precīzi nomērot vēlamos žalūzija gabarīta izmērus (augstumu un platumu). Nestadarta loga formām jānomēra visas loga malas. Kā piemēram šim logam jānomēra visas malas:

plise-1

Cena tiek aprēķināta pēc kopējās kvadratūras un papildus tiek rēķināts sistēmas profils.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt