Romiešu

Romiešu žalūzijas – aizkari vadāmi ar ķēdītes palīdzību. Tā ir lieliska alternatīva klasiskajiem aizkariem – Jūsu māja izskatīsies mājīgi, eleganti un arī moderni. Pateicoties speciālam mehānismam, romiešu žalūziju ir iespējams pacelt faltēs nepieciešamajā augstumā un to nofiksēt jebkurā pozīcijā. Romiešu žalūzijas sevišķi populāras ir sava plašā pielietojuma dēļ – to šūšanā var tikt izmantots gan viegls tilla audums, gan blīvs nakts aizkaru audums. Atkarībā no pielietojuma un nepieciešamības, romiešu žalūzijas bieži vien kombinē ar dienas vai nakts aizkariem, rullo vai horizontālajām žalūzijām. Pateicoties speciālam stiprinājumam, romiešu audumu nepieciešamības gadījumā var viegli noņemt no mehānisma un izmazgāt (ķīmiskā tīrītavā).

Romiešu žalūzijas tiek vadīta ar ķēdītes palīdzību. Ar to var regulēt žalūzijas audumu nepieciešamajā augstuma. Žalūziju audumu pilnībā paceļot uz augšu aizņem aptuveni 25-30cm.

Augšējais profils ir pārklāts ar speciālu baltu krāsojumu, kas ir izturīgs pret koroziju un ir ilgmūžīgs. Romiešu žalūziju audums tiek stiprināts ar abpusēju audumu līmlenti.

Mērīšana atkarīga no žalūziju stiprināšanas vietas. Ja žalūzija tik montēta loga ailē tad nepieciešams nomērīt ailes šaurāko vietu un ailes augstumu, pie šiem izmēriem jānorāda, ka mērīti ailes izmēri. Ja žalūzija tiek montēta virs ailes, pie sienas vai griestiem tad nepieciešams norādīt auduma platumu un augstumu, tātad norādāms vēlamais romiešu žalūzijas platums un augstums.

Cena tiek aprēķināta pēc auduma piegriešanas izmaksām. 

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt