Rullo jumta logiem

Rullo kasešu žalūzijas jumta logiem tiek stiprinātas pie jumta loga rāmja ar sānu vadotņu konstrukciju, kas notur žalūziju un audumu pie loga slīpumā, kā arī ļauj logu viegli atvērt un aizvērt. Pieejama plaša audumu kolekcija, katrs auduma tips ir 6 līdz 12 nokrāsās. Katru gadu audumi tiek papildināti ar sezonas aktualitātēm. Audumu kolekcijā ir vienkrāsaini, vienkrāsaini ar ornamentiem, zīmējumiem, un specializētie audumi – atstarojošie, aptumšojošie.

Žalūziju vadība ar atsperes mehānismu. Žalūziju audums automātiski uztinas uz stieņa, kas ir nosegts ar speciālu profilu. Pie apakšējā profila piestiprināts rokturītis, kas speciālās sānu vadotnes ļauj nofiksēt audumu vēlamā augstumā.

Jumta logu rullo žalūzijas tipam, sistēmas visas galvenās detaļas ir no alumīnija. Bet vadības mehānismi un uzgaļi ražoti no atbilstošas krāsas kvalitatīvas plastmasas.

Ja loga rāmja slīpuma leņķis ir taisns vai nedaudz ieslīps . Platums: Jāmēra no stikla līstes ārējā stūra līdz pretējās līstes ārējam stūrim vairākās vietās (loga augšpusē, vidū, apakšā). No nomērītajiem izmēriem izvēlas mazāko. Tā tiek nomērīts rullo žalūzijas platums un augstums. Papildus mērijumiem var norādīt loga kodu.

 

rullo-jumtiem-1

rullo-jumtiem-2

rullo-jumtiem-3

Cena tiek aprēķināta pēc rullo žalūziju platuma  un papildus vadotņu komplekts.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt