Terases markīzes

Markīzes ir lieliski piemērotas ne tikai kafejnīcām vai restorāniem, bet arī privātmāju terasēm un balkonu nosegšanai. Markīzes galvenā funkcija ir apēnot telpu no ārpuses, tādejādi aizkavējot karsto saules staru iekļūšanu telpā, un vienlaikus kalpo kā aizsargs pret nokrišņiem, turklāt ir elegants dizaina elements mājokļa fasādei. Pieejams liels klāsts dažādu kasešveida un standarta markīžu sistēmu, kas dod iespēju nodrošināt dažāda lieluma markīžu izmērus (7 m platumā un līdz 5 m izbīdāma daļa).

Markīžu materiāls ir izgatavots no kvalitatīva akrila šķiedru materiāla. Materiāli ir impregnēti ar aizsargvielām “TEFLON”  vai “SCOTCHGARD”. Tas piešķir audumam lielisku aizsardzību un pastiprina noturību pret ūdeni un netīrumiem. Audums ir ātri žūstošs un gaisa caurlaidīgs. Abas auduma puses ir vienādas pēc sava izskata un īpašībām. Var izmantot gumijas audumu, kas pilnībā ir noturīgs pret mitrumu; Markīzes konstrukcijas daļas izgatavotas no ekstrudēta alumīnija, krāsotas ar pulverkrāsošanas metodi. Iespējami vairāki standarta RAL toņi: RAL9010 (balta), RAL1015 (bēša), RAL9006 (pelēka), RAL8014 (brūna) un īpaši patentēts tonis  – antracīts.Ir iespēja pasūtīt konstrukciju īpašā RAL tonī. 

Balkona markīzes iespējams vadīt mehāniski – ar rokas vadību (rokturi). Kā arī tiek piedāvāta elektrovadība, iesakām lietot elektrisko dzinēju ar vēja un saules automātiku (pie tiešiem saules stariem, audums automātiski izbīdās, pie liela vēja – sarullējas ).  Atkarībā no motora ražotāja iespējamas dažādas papildus funkcijas.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt