VELUX žalūzijas

Rullo žalūzijas piemērojamas ikvienam logam, gan dzīvojamās telpās, gan birojos. Ar rullo žalūziju palīdzību pēc vajadzības var regulēt telpas apgaismojumu. Tās var uzstādīt pie sienas vai griestiem. Piedāvājam izvēlei plašu audumu kolekciju, katram auduma tipam ir 6 līdz 12 nokrāsās. Tās tiek katru gadu papildinātas ar sezonas aktualitātēm. Audumu kolekcijā ir  vienkrāsaini, vienkrāsaini ar ornamentiem, zīmējumiem, gan specializētie audumi – atstarojošie, aptumšojošie.

Rullo žalūzijas vada ar ķēdītes palīdzību, Pavelkot aiz ķēdītes var nolaist vai pacelt žalūzijas. Žalūzijām ar atsperes mehānismu, audums automātiski uztinas uz stieņa. Apakšējo profilu var nofiksēt jebkurā stāvoklī. Žalūzijām ir arī iespēja pievienot elektromotoru, kuru iespējams vadīt ar pulti vai ar slēdzi, ka arī iespēja vairākas žalūzijas regulēt vienlaicīgi.

Rullo žalūzijām augšējais un apakšējais profils var būt ar apdari. Izmantojot augšējo apdari tiek nosegts stienis, uz kura uztinas žalūzijas audums – izveidojot karnīzes efektu. Apakšējam profilam apdarei Jūsu izvēlei piedāvājam 4 veida valnīšus un 30 veida apdares lentītes. Rullo žalūzijām var pielāgot izmērus, vadības puses, audumu, kronšteinus. Kronšteinu iespējamie toņi: balts, smilšu tonis, pelēks un metāla kronšteini.

Mērīšanas metode atkarīga no žalūziju stiprināšanas vietas. Ja žalūzija tik montēta loga ailē tad nepieciešams nomērīt ailes šaurāko vietu un ailes augstumu, pie šiem izmēriem jānorāda, ka mērīti ailes izmēri. Ja žalūzija tiek montēta virs ailes, pie sienas vai griestiem tad nepieciešams norādīt auduma platumu un augstumu, kronšteini uz abām pusēm aizņem 4 cm vietas.

Cena tiek aprēķināta pēc rullo žalūziju platuma.

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt