Vertikālās

Vertikālās žalūzijas izmanto dažādas nozīmes telpu noformēšanai. Žalūzijas iespējams pielāgot arī nestandarta slīpās formas logiem. Šī veida žalūzijas maigi izkliedē un noregulē gaismas plūsmu. Ar vertikālām žalūzijām var pasargāt telpas no tiešiem saules stariem, izmantojot piemērota biezuma audumu ar saules atstarojošu pārklājumu. Žalūziju audumu klāstā ir dažādu toņu, atšķirīgas gaismas caurlaidības, un dažādas struktūras audumi. Vertikālās žalūzijas ar speciālu turētāju palīdzību tiek stiprinātas pie griestiem vai ailē. Izmantojot kronšteinus, montēt iespējams arī pie sienas vai logu konstrukcijām.

Jauns vertikālo žalūziju veids ir žalūzijas no virvēm, tās vizuāli ir  līdzīgas aizkariem, tās ir iespējams viegli vadīt pēc vajadzības un, tās ir krietni blīvākas par aizkariem. Vertikālās auklu žalūzijas ir izgatavotas, ņemot vērā vertikālo žalūziju principu- tās iespējams vadīt ar aukliņas palīdzību; ir viegli atvelkamas uz sāniem vai pagriežamas. Auklas tiek ražotas no tievām poliestera josliņām, kas ir izturīgas un neprasa sarežģītu kopšanu.

Vertikālajām žalūzijām ienākošo gaismu regulē velkot ķēdīti, tāda veidā pagriežot auduma joslas noteiktā leņķī, turklāt ar speciālu audumu palīdzību ir iespējams telpu padarīt tumšu. Velkot aiz aukliņas joslas tiek savilktas uz vienu vai otru pusi, vai arī no vidus uz malām, tādejādi pilnībā atsedzot logu.
Augšējais profils ir pārklāts ar speciālu baltu krāsojumu, kas ir izturīgs pret koroziju un ir ilgmūžīgs. Vertikālo žalūziju joslu platumi ir iespējami 89 mm un 127 mm platumā.

Mērīšana atkarīga no žalūziju stiprināšanas vietas. Ja žalūzija tiek montēta loga ailē tad nepieciešams nomērīt ailes šaurāko vietu un ailes augstums, pie šiem izmēriem jānorāda, ka mērīti ailes izmēri un montāža nepieciešama loga ailē. Ja žalūzija tiek montēta virs ailes tad jānorāda žalūzijas gabarīta izmēri, tātad norādāms vēlamais žalūziju platums un augstums.

Cena tiek aprēķināta pēc vertikālo žalūziju kvadratūras. 

Uzzināt risinājuma izmaksas

Žalūziju veids*:

Pielikums:

 
 
CALL ME
+
Atzvanīt
Zvanīt